banner375

Vali Aziz Yıldırım, Of İlçesini Ziyaret Etti

Vali Aziz Yıldırım, Of İlçesini Ziyaret Etti

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ilçe ziyaretleri kapsamında Of ilçesini ziyaret etti.

Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer ve diğer ilgililer tarafından karşılanan Vali Yıldırım, Of Çarşıbaşı Büyük Camisi’nde Cuma namazını kıldı. Cuma namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti.

Sonrasında vefat eden Of ilçe sakinlerinden Hasanbey Karataş’ın cenazesine katılarak ailesine taziyelerini iletti. Cenaze sonrasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Onlara işlerinde bol ve bereketli kazançlar diledi.

Yapımı büyük ölçüde tamamlanan Of Kent Çarşısı ve Kapalı Otopark inşaatına geçerek incelemelerde bulundu, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Of Devlet Hastanesi ziyaretinde Başhekim Yardımcısı Elvan Yirigöz ve personel tarafından karşılanan Vali Yıldırım hastaların genel durumu hakkında bilgi aldı.

Vali Yıldırım, Aile Destek Merkezi (ADEM) ürün satış yerini ziyaret etti. Yaptıkları ürünlerle aile bütçesine katkı sunan kadınları tebrik eden Vali Aziz Yıldırım, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Yıldırım ziyaretlerine, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ile devam etti. İlk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğüne geçen Vali Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürlüğünde ilçenin asayişi hakkında bilgi aldı. Ardından İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Vali Aziz Yıldırım'a ziyaretlerinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Erdem, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk eşlik etti.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER