Vali Aziz Yıldırım 2023 Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları Ödül Törenine Katıldı

Vali Aziz Yıldırım 2023 Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları Ödül Törenine Katıldı

Vali Aziz Yıldırım, Türkiye Yelken Federasyonu ve Akyazı Yelken ve Su Sporları Kulübü tarafından düzenlenen 2023 Cumhuriyet Kupası Yelken Yarışları ödül törenine katıldı.


Akyazı'da düzenlenen törene Vali Aziz Yıldırım'ın yanı sıra, Sahil Güvenlik Doğu Karadeniz Grup Komutanı SG Binbaşı Aytaç Bayırlı, Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu,  Akyazı Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Adil Duman,  sporcular ve vatandaşlar katıldı.


Vali Yıldırım, “Cumhuriyetin 100. Yılı bu yıl. Bu sene Cumhuriyet Bayramı Trabzonlu hemşehrilerimizle birlikte coşkuyla kutlandı. Bugün burada gençlerimiz yelken sporlarında yarışarak derece yaptılar. Sporda asıl olan centilmenlik, sevgi ve saygıdır. Spor demek disiplin demektir. Bu sporcularımız arasında Türkiye’yi temsil edecek sporcularımız var. Onlara destek olan aileleri başta olmak üzere onları yetiştiren antrenörlerini ve hocalarını kutluyorum. Bu kulüpleri ayakta tutan fedakar insanımızı da tebrik ediyorum.

Yarışmalarda dereceye girenleri tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.


Vali Yıldırım, yelken yarışlarında dereceye girenlere ödüllerini verdi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER