ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU: -TRABZON’DA EN KÜÇÜK NOKTAYA DOKUNACAĞIZ -BÖLGE İÇİN AKSİYON ALIP, TEŞVİKLER VERECEĞİZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU:  -TRABZON’DA EN KÜÇÜK NOKTAYA DOKUNACAĞIZ -BÖLGE İÇİN AKSİYON ALIP, TEŞVİKLER VERECEĞİZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU: 
-TRABZON’DA EN KÜÇÜK NOKTAYA DOKUNACAĞIZ
-BÖLGE İÇİN AKSİYON ALIP, TEŞVİKLER VERECEĞİZ 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Trabzon’u, Türkiye’yi ortak akılla yönetmenin önemine dikkati çekerek, “En küçük noktalara dokunarak burada üretime, bölgeye nasıl katkı sağlayacağımızı konuşacağız. Anında aksiyon alıp teşvikler vereceğiz” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Vefa Programı’nda teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Partililere hitap eden Karaismailoğlu, Trabzon’a daha fazla hizmet için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini görevlendirdiğini söyledi. Karaismailoğlu, “Bu çalışmada ve gayrette sizlerin görüşleriniz, tavsiyeleriniz, rehberlik yapmanız çok önemli. Beraber birlikte ülkemizin geleceği için, Trabzon’un geleceği için emek sarf edeceğiz. Bütün değerli fikirleriniz başımızın üstünde. Hepsi bize yol gösterici olacak” ifadelerini kullandı.
21 yıldır Türkiye için hayal edilen her şeyin bir bir gerçekleşe dönüştürdüklerini dile getiren Karaismailoğlu, “Trabzon’dan alacağımız büyük destekle, milletimizi vereceği büyük güçle hayalleri gerçeğe dönüştürmeye devam edeceğiz. Bu destekle artık çok daha büyük işler yapacağız. Sen Trabzon’sun büyük düşün diyoruz.  O yüzden mega projeleri açıklıyoruz. Çarşamba günü Cumhurbaşkanımız Trabzon’da olacak. Dünyanın en büyük projelerden bir tanesi Zigana Tüneli’ni Trabzon’a kazandırıyoruz. Bunun gibi Türkiye’nin her noktasında müthiş işler yapıyoruz. 21 yıldır büyük imzalar attık” diye konuştu.

VATAN DENİLİNCE HER ŞEY SUSAR

Önümüzdeki yılların Trabzon için çok daha güzel olacağını vurgulayan Karaismailoğlu, projelerini Trabzon sevdasıyla birleştirdiklerinde daha hızlı yapacaklarını söyledi. Güney Çevre Yolu’nun temelini bugün atacaklarını ve hızlı şekilde devam edeceklerini kaydeden Bakan Karaismailoğlu, şunları kaydetti:
“Güney Çevre Yolu’nu hızlıca bitirip Trabzonluların Türkiye’nin hizmetine sunacağız ya da Ankara’da, İstanbul’da, Adana’da, Aydın’da gördüğümüz gibi CHP’li belediyelerin yaptığı gibi vatandaşımızı yolda bırakan hükümetler gelecek. O yüzden görevimiz çok büyük. Ya teröristlerin desteklediği ittifak iktidar olacak ya teröristlerle mücadele eden Recep Tayyip Erdoğan iktidar olacak, iktidar devam edecek. Karşımızdaki bileşenleri görüyorsunuz. Türkiye düşmanı kim varsa orayı destekliyor. O yüzden uyanık olmamız lazım. Burada sağcısı solcusu olmaz. Vatan denilince her şey susar.”

VERECEĞİNİZ DESTEK BİZİ DAHA GÜÇLÜ KILACAKTIR

“Sizin bize vereceğiniz destek bizi daha güçlü kılacaktır” diyen Karaismailoğlu, 14 Mayıs’tan sonra da bu toplantıları daha sık yapacaklarını söyledi. Trabzon’u, Türkiye’yi ortak akılla yönetmenin önemine dikkati çeken Karaismailoğlu, birlik beraberlik içerisinde bu şehri yöneteceklerini, istişareden bıkmayacaklarını belirtti.  
Güney Çevre Yolu’ndan tutun Trabzon Havalimanı’ndan, demiryollarından raylı sistemlere kadar mega projelerden bahsettiklerini kaydeden Karaismailoğlu, “En küçük noktalara dokunarak burada üretime, bölgeye nasıl katkı sağlayacağımızı konuşacağız. Anında aksiyon alıp teşvikler vereceğiz. Sadece Ulaştırma Bakanlığı son 21 yılda 193 milyar dolarlık yatırım yaptı. Bunun binde birini kırsal kalkınmaya, buradaki tarım ve hayvancılığa ayırırsak çok daha fazlasını kısa zamanda alırız. Hepsini tek tek konuşup nokta atışı yapacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2023, 22:17

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER