ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI KARAİSMAİLOĞLU BÜYÜKŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile görüştü. Bakan Karaismailoğlu daha sonra daire başkanlıklarını gezerek personelle sohbet etti.  
 
Trabzon’da seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Ulaştırma ve Altyapı Bakanı, AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, sabah saatlerinde Trabzon Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Bakan Karaismailoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Genel Sekreter Süleyman Gün ve daire başkanları tarafından karşılandı.  
 
BAŞKAN ZORLUOĞLU BİLGİ VERDİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zorluoğlu, yakın tarihlerde açılışı yapılacak olan yeni otogar, Kadınlar Hali, Bilim Merkezi ve Planetaryum, Avrasya Pazarı ile yürütülen diğer projelerle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na detaylı bilgilendirmede bulundu. Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını takdirle karşılayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon’da gerçekleşen hizmetler nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu,  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na ziyaretin anısına hediye takdiminde bulundu.
 
BÜYÜKŞEHİR PERSONELİYLE BİR ARAYA GELDİ
Bakan Karaismailoğlu daha sonra Başkan Zorluoğlu ile birlikte Büyükşehir Belediyesine bağlı daire başkanlıklarını ziyaret ederek personelle bir araya geldi. Herkesle sohbet etmeye özen gösteren Bakan Karaaismailoğlu, çalışanlarla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER