ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: -YENİ SANAYİ SİTESİNİN KAMULAŞTIRMA İŞLEMLERİNİ BAŞLATIYORUZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: -YENİ SANAYİ SİTESİNİN KAMULAŞTIRMA İŞLEMLERİNİ BAŞLATIYORUZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU:
-YENİ SANAYİ SİTESİNİN KAMULAŞTIRMA İŞLEMLERİNİ BAŞLATIYORUZ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, yeni sanayi sitesinin kamulaştırma işlemlerini başlattıklarına dikkati çekerek, “Yeni sanayi sitesini açtığımızda daha geniş, ferah çalışma alanlarında, güzel çalışma koşullarında Trabzon'a, Türkiye daha hızlı hizmet vereceksiniz” dedi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Büyük Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti, esnafla birlikte yemek yedi. 
Çok önemli günlerin arifesinde olduklarını aktaran Karaismailoğlu, 14 Mayıs'ta önemli bir seçim olduğunu kaydetti. Seçimlerin memleket için fırsat olduğunu ifade eden Karaismailoğlu, “Hem yapılan işlerin takdir edilmesi hem de bazılarına ders verilmesi için çok önemli bir gündür. Vatanımızın, milletimizin geleceği için, Trabzon'un geleceği için, sanayimizin geleceği için bir karar vereceksiniz” ifadelerini kullandı.
 
Zigana Tüneli’ni Trabzon’a kazandırdıklarını vurgulayan Karaismailoğlu, milletin daha rahat koşullarda yaşadığını, ticaretin geliştiğini, kamyoncuların, otobüsçülerin daha kaliteli yollarda keyifle seyahat ettiklerini söyledi. 

TRABZON’UN KALBİ SANAYİ SİTESİNDE ATIYOR

Trabzon’un kalbinin attığı yerde Sanayi Sitesi’nde bulunduklarını dile getiren Karaismailoğlu, şunları kaydetti:
“Burayı sağlıklı çalışma koşulları içerisinde en özel bir yer yapmak için adımımızı attık. Yeni sanayi sitesinin taşınacağı yerin kamulaştırma işlemlerini başlatıyoruz. 
Yeni sanayi sitesini açtığımızda daha geniş, ferah çalışma alanlarında, güzel çalışma koşullarında Trabzon'a, Türkiye daha hızlı hizmet vereceksiniz. Her zaman yanınızda olacağız. Nasıl bu sokaklarda büyüdüysek bundan sonra da Trabzon'un, Trabzon sanayisinin gelişmesi için hep beraber oturacağız, konuşacağız, karar vereceğiz ve uygulayacağız. Vatanımızın, milletimizin selameti ve sanayimizin gelişmesi doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız.”

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER