ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: TERÖR ÖRGÜTLERİ YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİYLE TÜRKİYE’Yİ KARIŞTIRMAYA TALİP OLDULAR

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: TERÖR ÖRGÜTLERİ YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİYLE TÜRKİYE’Yİ KARIŞTIRMAYA TALİP OLDULAR

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU:
TERÖR ÖRGÜTLERİ YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİYLE TÜRKİYE’Yİ KARIŞTIRMAYA TALİP OLDULAR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, bütün terör örgütlerinin, bütün Türkiye düşmanlarının yerli işbirlikçileriyle beraber adeta Türkiye'yi karıştırmaya talip olduklarını kaydetti.


Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Akçaabat Yüzyılı Kadın Buluşması'na katıldı. Türkiye'de son 21 yıldır çok iyi şeyler olduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, güçlü iradesi sayesinde ve güçlü kadrosu sayesinde ülkemiz çok büyük başarılar kazandı. Hedefimiz bu başarıları daha da arttırmak. Cumhurbaşkanımıza olan teveccühü, ilgiyi, alakayı ve onayı olan saygımızı tüm Trabzon'da göstermiş olduk” ifadelerini kullandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hayal edilemeyen pek çok şeyi gerçeğe dönüştürdüklerini dile getiren Karaismailoğlu, bunun devam etmesini istemeyen güçlerin olduğunu söyledi. Karaismailoğlu, “Türkiye'yi sevmeyen güçler de var. Malumlardır. Bu kadar iyi şeylerin sonucunda bunlardan rahatsız olanlar da var. İHA'lar, SİHA'lar, Kaan'lar, Kızıl Elmalar üretiyoruz. Birilerinin zoruna gidiyor. Türkiye düşmanlarını bunlar rahatsız ediyor. Sizlerin desteği, sizlerin güveniyle bunların çok çok daha iyisini yapacağız” diye konuştu. 

14 MAYIS TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SEÇİMLERİNDEN 

14 Mayıs’ın Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli seçimlerinden biri olduğunu kaydeden Karaismailoğlu, şunları kaydetti:
“Burada biz geleceğimizi konuşuyoruz. Çocuklarımızın geleceğini, ülkemizin, milletimizin, devletimizin geleceğini konuşuyoruz. O yüzden birlik beraberlik içerisinde çok önemli bir sürecin devamı için bir karar vermek zorundayız. Ya karşımızda teröristlerle iş birliği yapanlar kazanacak ya da bu teröristlerle mücadele eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kazanacak. O yüzden çok önemli bir tercih yapacağız.”
Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde terör belasının ülkeden defedildiğine işaret eden Karaismailoğlu, “Şimdi başka bir yollarla tekrar Türkiye'ye girip karıştırmaya çalışıyorlar. Maalesef karşımızdaki birlikteliği görüyorsunuz. Bunların içi de dışı da bir. Maalesef yurt dışındaki bütün terör örgütleri bütün Türkiye düşmanları yerli işbirlikçileriyle beraber bir olmuşlar. Adeta Türkiye'yi karıştırmaya talip olmuşlar. O yüzden uyanık olmamız gerekiyor” değerlendirmesinde bulundu.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER