ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU, BALIKÇI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ -BALIKÇILIK SEKTÖRÜNÜN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU, BALIKÇI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ -BALIKÇILIK SEKTÖRÜNÜN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU, BALIKÇI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ
-BALIKÇILIK SEKTÖRÜNÜN ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ KALDIRACAĞIZ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, balıkçılık sektörünün önündeki engelleri kaldıracaklarını belirterek, sektörün gelişmesi için çalışacaklarını söyledi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, balıkçı esnafıyla bir araya geldi. Balıkçı sektörünün önündeki bütün engelleri aşmak ve daha iyi şartlarda çalışmalarını sağlamanın kendilerinin görevi olduğunu belirten Karaismailoğlu, Balıkçılığın bir tarihi bir kültürü olduğunu aktardı. Karaismailoğlu, sektörün gelişmesi için yapılacak çok iş olduğunu, bunları da çözeceklerini kaydederek, sektörün gelişmesi için çalışacaklarını vurguladı.

Bu seçimin Türkiye’nin en önemli seçimlerinden biri olduğuna işaret eden Karaismailoğlu, “Karşımızdaki ittifakın güç aldığı odaklara bakarsanız maalesef çok acıklı bir durum var. Başarılı olamayan güçler farklı yollardan, siyaseten ülkeye girip yine karıştırma peşindeler. O yüzden çok uyanık olmamız lazım. Biz çok bedeller ödedik, bundan sonra bedel ödeyemeyiz. Biz bu 21 yıldır sağlamış olduğumuz güven ve istikrar ortamında sürekli proje konuşuyoruz” dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER