ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: -KADINLAR HAYATIN HER ALANINDA OLMASI GEREKİYOR

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU: -KADINLAR HAYATIN HER ALANINDA OLMASI GEREKİYOR

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYI KARAİSMAİLOĞLU:
-KADINLAR HAYATIN HER ALANINDA OLMASI GEREKİYOR
-KADININ OLDUĞU YERDE DİSİPLİN OLUR

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, kadının hayatın her alanında olması gerektiğine işaret ederek, özellikle iş hayatında kadının mutlaka olması gerektiğini, kadının olduğu yerde disiplinin olduğunu kaydetti.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı AK Parti Trabzon milletvekili adayı Adil Karaismailoğlu, Tarihi Kızlar Manastırı’nda gerçekleştirilen “Kadınlar Şehri Konuşuyor” programına katıldı.
14 Mayıs’ın Türkiye’nin en önemli seçimlerinden bir tanesi olduğunu belirterek, büyük sorumlulukları olduğunu, önce seçimi alacaklarını, daha sonra alacakları yetkiyle millete ve devlete karşı borçlarını yerine getirmek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Seçime kısa bir süre kaldığını, el birliği ile bu süreci atlatacaklarını anlatan Karaismailoğlu, 14 Mayıs’ı zaferle çıkacaklarını, sonucunda milletin kazanacağını dile getirdi. 

21 yıldır yaptıklarının ortada olduğuna işaret eden Karaismailoğlu, “Trabzon’da iş hayatının, sosyal hayatın ve şehirlerin gelişmesi için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bu doğrultuda yapılan her hizmet vatandaşlarımıza yansıyor. Sosyal hayatın gelişmesi için hükümet olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Kadının hayatın her alanında olması gerekiyor. Özellikle iş hayatında kadının mutlaka olması gerekiyor. Kadının olduğu yerde disiplin oluyor. Üreten kadınlar çok önemli. Trabzon’da üreten kadınlar çok önemli. Geleneksel sanatlarımızı arttırmak bizim için çok önemli” dedi. 
Trabzon hasırını tanıtmak için ne gerekiyorsa da yapacaklarını anlatan Karaismailoğlu, kadınların girişimcilik ruhunun ve gençlerin istihdam alanlarının artırılmasının en önemli konularından biri olduğuna vurgu yaptı. Global ölçekteki büyük projeler ve mikro ölçekli projelerle istihdamı artırmanın öncelikli konuları olduğunu belirten Bakan Karaismailoğlu, turizmin ekonomiye etkisine dikkati çekti.
Bakan Karaismailoğlu, AK Parti Milletvekili Adayı Meryem Sürmen’i almadan Ankara’ya gitmeyeceklerini belirterek, kazananın Trabzon’un olacağını dile getirdi. 
Karaismailoğlu’nun konuşmasının ardından kadınlar başarı hikayelerini ve nasıl ilerlediklerini katılımcılara anlattı.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER