TTSO’nun Projeleri TÜBİTAK İle Görüşüldü

TTSO’nun Projeleri TÜBİTAK İle Görüşüldü

TTSO’nun projeleri TÜBİTAK ile görüşüldü

12.04.2021, TRABZON, TTSO – Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TTSO) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteğiyle yapımını sürdürdüğü Trabzon İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezi’nde yapılacak çalışmalar ve diğer projelerle ilgili olarak Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Marmara Araştırma Merkezi (MAM) yetkilileriyle çevrim içi toplantı düzenlendi.

Toplantıya TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Genel Sekreteri Onur Adıyaman, TÜBİTAK MAM Başkanı Osman Okur, MAM’da görevli enstitü müdürleri ve bilim insanları katıldı.

Toplantının ilk bölümünde TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, İnovasyon ve Biyoteknoloji Merkezinde yürütülen ve yapılması planlanan çalışmaları anlattı.

TÜBİTAK MAM Başkanı Osman Okur ise TTSO’nun çalışmalarına her türlü desteği vermeye hazır olduklarını vurgulayarak, işbirliği yapmayı arzuladıklarını belirtti. Toplantıda daha sonra TÜBİTAK MAM’da görevli bilim insanları gündemdeki konularla ilgili çalışmaları değerlendirdi.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER