TTSO Ankara’daki Trabzon Günlerinde yer aldı

TTSO Ankara’daki Trabzon Günlerinde yer aldı

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO), Ankara’da düzenlenen Trabzon Günleri etkinliklerinde Trabzon Ticaret Borsası ile ortak stant açarak yer aldı. TTSO Meclis Başkanı M. Şadan Eren, TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, standa gelen protokol üyelerini ağırladı, odanın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ankara Millet Bahçesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Trabzon Günleri’nin açılışı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, il protokolü ve davetlilerin katıldığı törenle yapıldı. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası da Trabzon Ticaret Borsası ile ortak açılan stantla Ankara Günleri’nde yer aldı.

TTSO standını ziyaret eden TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve diğer protokol üyelerini Meclis Başkanı Şadan Eren, Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Eren ve Hacısalihoğlu ayrıca stantları gezerek tanıtılan ürünleri inceledi ve ilgililerden bilgi aldı.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11