Trabzon’u sergiledi

Trabzon’un başarılı genç fotoğraf sanatçısı ilk kişisel sergisini açtı

Trabzon’u sergiledi

Hobi olarak başladığı fotoğraf çekimlerine profesyonel olarak devam eden fotoğraf sanatçısı Onur Emre Sarısoy ilk kişisel sergisini açtı, şehrin dinamikleri akın etti

Trabzon basının genç muhabirlerinden fotoğraf sanatçısı Onur Emre Sarısoy, panoramik ve uzun pozlama tekniğiyle çektiği Trabzon fotoğraflarını “Şehrin Işıkları ve Birleşen Kareler” fotoğraf sergisiyle sanatseverlerin beğenisine sundu. Sergi 18 Kasım Pazar gününe kadar ziyaretçileriyle buluşacak. 41 adet fotoğrafın sergilendiği etkinliğin açılışına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ayşe Sula Köseoğlu, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, sanat, siyaset ve basın dünyasından çok sayıda isim katılmakla birlikte sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de bu mutlu gününde Onur Emre Sarısoy’u yalnız bırakmadı.

HERKES DAVETLİ

İlk defa eserlerini sergileyen Sarısoy, “Fotoğraf sergime sponsor olarak destek veren İş adamlarımız Abdullah Özer, Halil İbrahim Demirtaş, Kadem Çakıroğlu, Hüseyin Tüysüz, Hasan Dilekoğlu, Mehmet Kara, Hamit Bektaş, Orhan Uraloğlu ve Murat Balcı’ya çok teşekkür ediyorum. Fotoğraf sergisinin fotoğraf çekmekten daha zor olduğunu da özellikle belirtmek istiyorum. Trabzon’a bir de bu gözle bakılmasını istiyor ve sergime herkesi davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 17:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11