Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin habercisidir. Ayrıca bizler için yaşanan tecrübeler ışığında yeni yıla ilişkin yol haritasının belirlenmesine imkân sağlayan dönüm noktalarıdır.

​2023 yılında aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını onur ve gururla kutlayacağız. Bu yeni yıl, artık tüm dünyada sağlam temeller üzerine kurulmuş bir asırlık devlet olan Türkiye’nin yüzyılı olacaktır. Bu bakımdan yeni bir yıla gireceğimiz şu günlerde, millet olarak; birlik ve beraberlik içinde azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.

 ​

​Bizler bu yeni yılda da, hem ülkemiz hem de ilimiz adına ekonomik, sosyal, kültürel, turizm ve sanayi açısından daha da ileride olmak ve halkımızın rahat, huzur ve güven içinde yaşamasını sağlamak için daha fazla çalışmak zorunda olduğumuzun bilinci içerisindeyiz.

​Bu vesileyle tüm dünyada barışın, huzurun hâkim olduğu yeni bir yıl dilerken 2023 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER