Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği, 70 Ülkeden 200 Öğrenciyle Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği, 70 Ülkeden 200 Öğrenciyle Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği, 70 Ülkeden 200 Öğrenciyle Ramazan Bayramı'nı Kutladı

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği, 70 farklı ülkeden toplamda 200 uluslararası öğrenciyle birlikte Ramazan Bayramı'nı kutladı. Dernek, farklı kültürlerin bir araya gelerek dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlendiği bu özel günü unutulmaz kıldı.

Ramazan Bayramı süresince gerçekleştirilen etkinliklerle, uluslararası öğrencilere evlerindeki sıcak atmosferi yaşatmayı hedefleyen dernek, birlik ve beraberlik ruhunu en üst seviyeye taşıdı. Binlerce kilometre uzaklıkta olan öğrenciler, Trabzon'un sıcak ve samimi atmosferinde bir araya gelerek, bayram sevincini doyasıya yaşadılar.

70 farklı ülkeden gelen öğrenciler, çeşitli ikramlardan birlikte yediler. Dernek tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle bayram coşkusunu doruğa çıkaran öğrenciler, birbirleriyle tanışıp, kültürlerini paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdulkadir Yılmaz, bu özel günle ilgili olarak şunları dile getirdi: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası öğrencilerimizle Ramazan Bayramı'nı kutlama fırsatı bulduk. Bu bayramda, farklı kültürlerin bir araya gelerek kardeşlik ve dostluk bağlarının güçlenmesine tanık olduk. Öğrencilerimizin yüzlerinde gördüğümüz tebessümler, bizlere bu etkinliklerin ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha hatırlattı. Bundan sonra da dernek olarak uluslararası öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz."

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği'nin Ramazan Bayramı etkinlikleri, öğrenciler arasında unutulmaz anılar ve dostluklarla dolu bir deneyim yaşattı.

Dernek Başkanı Abdulkadir Yılmaz: "Uluslararası Öğrencilerle Bayramın Coşkusunu Paylaşmak Büyük Bir Mutluluk"

Trabzon Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Ramazan Bayramı etkinlikleriyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Uluslararası öğrencilerle birlikte Ramazan Bayramı'nı kutlamak, bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bu özel günlerde, farklı kültürlerin bir araya gelerek dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlenmesine tanık olmak, bizlere ayrı bir gurur ve mutluluk veriyor. Dernek olarak, uluslararası öğrencilerimizin yanında olmanın ve onların bayram coşkusunu paylaşmanın önemini her zaman vurguluyoruz. Bu bayramda da öğrencilerimizle birlikte olmanın ve onların mutluluğuna ortak olmanın verdiği büyük bir memnuniyet içindeyiz. Bundan sonra da dernek olarak uluslararası öğrencilerimizin yanında olmaya ve onlara destek olmaya devam edeceğiz.”

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER