Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar’dan “Sağlık Haftası” Mesajı

Trabzon Milletvekili Dr.Adnan Günnar’dan “Sağlık Haftası” Mesajı

AK Parti Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar 7-13 Nisan ‘’Dünya Sağlık Haftası’’ nedeniyle mesaj yayımladı.
Sağlığın insan yaşamındaki en değerli kavram olduğunu vurgulayan Milletvekili Günnar; Sağlığın öneminin hayatta hiç bir şeyle ölçülemeyeceğini belirterek, Dünya'da bir yıldan fazla zamandır pandemi sürecinin yaşandığı bir dönemde sağlığın daha da anlam kazandığına işaret etti. 
Milletvekili Günnar, “Covid-19 salgın sürecinde sağlık çalışanları, fedakârca ve cansiperane mesleğini icra etmeye devam ediyor. Güçlü sağlık alt yapımız, son dönemlerde gerçekleştirdiğimiz şehir hastaneleri ve sağlık çalışanlarımızın fedakarca çalışmaları neticesinde salgın dönemini başarılı şekilde yürütüyoruz. Bu vesileyle pandemi ile mücadelede hayatını kaybeden tüm sağlık çalışanlarımızı rahmet ve minnetle yâd ediyorum.
Maske, mesafe, temizlik kurallarına riayet ederek sağlık çalışanlarımıza yardımcı olmaya devam etmeliyiz. Aşı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte inşallah en kısa sürede salgın sürecini atlatacağız” dedi.
 
Milletvekili  Günnar; " Sağlık Hizmetlerinin yürütülmesinde fedakârca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımızın ‘7-13 Nisan Dünya Sağlık Haftasını kutluyor, yeniden sevdiklerimizle bir araya geleceğimiz sağlıklı günlere ulaşmamızı diliyorum.’’ diyerek sözlerini tamamladı.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER