Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkanımız Ertuğrul Doğan’a ödül

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkanımız Ertuğrul Doğan’a ödül

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti (TGC) tarafından düzenlenen ‘2022 Yılın Başarılı Gazeteciler Yarışması”nın ödül töreni gerçekleştirildi.

Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde organize edilen törende Başkanımız Ertuğrul Doğan “Spor Ödülü”ne layık görüldü. Başkanımıza ödülünü Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu takdim etti.

Başkanımız ödülün ardından yaptığı açıklamada: "Değerli misafirler, ben sayın Alaattin Kazancı'dan bahsetmek istiyorum. Acımız gerçekten çok büyük. Çok değerli, bizim için çok önemli bir arkadaşımızdı. Trabzonspor camiasının ve ailesinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin tekrar. Bu ödülü ben yönetim kurulu arkadaşlarımın adına da alıyorum. Hepsi sağ olsunlar şampiyonluk sürecinde çok önemli katkıları vardı. Şampiyonluk gerçekten tüm şehrimizin bir araya gelmesiyle kazanılan bir şampiyonluk. Şehrimizin tüm değerlerinin gerçekten bu işin altında emeği var. Bu şampiyonluğun emeği sadece bizlere ait değil. Tek başına kimsenin bu işi başarma şansı yok. Trabzonspor camiası basınıyla, yerel medyasıyla, değerli iş adamlarıyla, değerli siyasetçilerimizle bir arada olduğumuz müddetçe aşamayacağı hiçbir engel yok. Hayırlısıyla önümüzdeki süreç de zirve yarışının içinde olacağımız bir süreç olacaktır" ifadelerini kullandı.

Başkanımız Ertuğrul Doğan’ın ödül kazanan gazetecileri tebrik etmesiyle birlikte tören sona erdi.

Kulübümüzün Kurumsal İletişim Müdürü Nuri Bekar da meslekte 20. yılını doldurması sebebiyle “Hizmet Ödülü”ne layık görüldü. Bekar'a ödülünü Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ahmet Kamburoğlu verdi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER