Trabzon'da Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi’nin saha uygulaması yapıldı

Trabzon'da Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi’nin saha uygulaması yapıldı

Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) ve Google işbirliğiyle hayata geçirilen Restoran ve Kafeler Dijitalleşiyor Projesi'nin saha uygulaması Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) ev sahipliğinde Avni Aker Millet Bahçesi’nde gerçekleştirildi.

Proje kapsamında Türkiye’deki illeri dolaşan eğitim tırında düzenlenen programa, Trabzon Ticaret İl Müdürü Kasım Tiryaki, TESOB Başkanvekili Mustafa Özcelep, TESOB yönetim kurulu üyeleri, esnaf ve sanatkâr odası başkanları, öğrenciler ile diğer ilgililer katıldı.

TESOB Başkanvekili Mustafa Özcelep, programın açılışında yaptığı konuşmada, “Proje kapsamında, Türkiye’deki restoran ve kafelerin dijital dünyada daha görünür ve rekabetçi hale gelmelerini sağlamak, restoran ve kafeleri çevrimiçi araç ve platformları kullanabilecekleri biçimde geliştirmek, yerel koşullara ve ihtiyaçlara göre hazırlanmış bir çevrimiçi ve çevrimdışı eğitim programının tasarlanması hedeflenmektedir” dedi.

Eğitim programında daha sonra katılımcılara proje koordinatörü tarafından hizmet sektöründe dijitalleşme süreci ve önemi, www.esnafakademi.org eğitim portalının kullanımı ve diğer konular hakkında bilgi verildi.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11