Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Sergisi 13. Kez Vatandaşla Buluştu

Tarım Orman ve İnsan Fotoğraf Sergisi 13. Kez Vatandaşla Buluştu

Toprağın, tarımın, ormanın ve suyun önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığımızın 13.sünü düzenlediği "Tarım, Orman ve İnsan" konulu fotoğraf sergisinin açılışı Vali Aziz Yıldırım’ın katılımıyla yapıldı.


Tarım ve Orman İl Müdürlüğü organizasyonunda 12 - 14 Şubat 2023 tarihleri arasında açık kalacak olan serginin Ortahisar Hamamizade İhsan Bey Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki açılışına; Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hacı Osman Hökelekli, Tarım ve Orman İl Müdürü İsa Kaplan, İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Murat Güler ve diğer davetliler katıldı.


Serginin açılışında bir konuşma yapan Vali Yıldırım, “Fotoğraf kareleri tarihe not düşen anlardır. Fotoğrafları bu yüzden çok anlamlı ve kıymetli buluyorum. Burada ‘Tarım, Orman ve İnsan’ konu alan bir sergi açıldı. Hafızalarımızda iz bırakacak olan bu serginin açılışında emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Serginin hayırlara ve vesile olmasını diliyorum.” dedi.


Açılışın ardından Vali Yıldırım beraberindekilerle sergiyi gezdi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER