SU ZAMLARI ZARURİDİR. %47 ASLA YETMEYECEKTİR.

SU ZAMLARI ZARURİDİR. %47 ASLA YETMEYECEKTİR.

Ak Parti Trabzon İl başkanı Sezgin Mumcu, "Suya zam zaruri olmuştur" derken haklıdır. Zira burada Sezgin Bey Ekonomi ile ilgili bir durum tespiti yapmıştır.

İktidar partisinin ekonomiyi yönetemediği apaçık ortadadır. Enflasyon aldı başını gitti. Ekonomimiz adeta iflas etti. Paramız pul oldu. Ülkede ve belediylerde ihale usulsüzlüklerinin haddi hesabı yokken suya nasıl zam yapılmasın.

Trabzon Belediyesinin yıllık bütçesi hesapsızlık yüzünden 3. Ayda bitmişken ve Belediye yıl sonunu getirebilmek için tüm gayrimenkullerini satarken suya zam yapılmaması nasıl mümkün olabilir.

Büyükşehir Belediyesinden usulsüz ihale alan onca yandaş müteahhit varken, suya zam yapılmasında bu arkadaşların ödemeleri mi aksatılsın...

Son olarak; Ekonomide ki bu yıkımın, yüksek enflasyonun nedeni olarak Ukrayna'da ki savaşı gösteren Sezgin Mumcu'ya Ukrayna'da ki enflasyon oranının %20 olduğunu hatırlatmak isterim. Artık milleti kandırmayı bırakın. Türkiye'de ekonominin bozulmasının tek nedeni, Ak Parti iktidarının ülkenin tüm kaynaklarını yandaşlarına peşkeş çekmesidir. 

Suya yapılan %47 zam, iktidarın bu soygun düzenini devam ettirmek adına zaruridir...

Hasan Kâmil VELİOĞLU 
GELECEK PARTİSİ TRABZON İL BAŞKANI

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11