Serdar Tuncer gönüllere dokundu!

Serdar Tuncer gönüllere dokundu!

Serdar Tuncer gönüllere dokundu!  

Ortahisar Belediyesi’nin organize ettiği ‘Kitap Günleri’ kapsamında sunucu, şair ve yazar Serdar Tuncer’in şiirli söyleşisi gönülleri de doyurdu. Belediyenin ‘Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen etkinlikte vatandaşlar sahneye varıncaya kadar salonun her tarafını doldurdu.  

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda düşündüren ve yer yer duygulandıran anlatısı ile gönüllere hitap eden Tuncer, söyleşisini şiirleriyle de taçlandırdı. Sevilen isim, tasavvuf tarihinden günümüze uzanan, düşündüren ve yer yer duygulandıran anlatısını gönüllere hitap eden şiirleriyle taçlandırdı.  

“ŞİİR DİNLETİSİ MEST EYLEDİ”

Serdar Tuncer sevilen şiirlerini okudu ve anlattığı hikâyelerle gönüllerin pasını sildi. Serdar Tuncer, salonu dolduran Trabzonlu vatandaşlara okuduğu şiirlerle eşsiz bir gece sunarken, Trabzon’ın güzel insanlarıyla buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.  

Kendi şiirlerinin yanı sıra Türk edebiyatının önemli isimlerinden Abdurrahim Karakoç’tan Necip Fazıl Kısakürek’e, Sezai Karakoç’tan Cemal Safi’ye kadar çok sayıda yazarın şiirlerini seslendiren Serdar Tuncer, kendisini sevenleriyle buluşturan Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e teşekkürlerini sundu.

Serdar Tuncer söyleşinin sonunda kitapseverler için ‘Âşık Olan Neylesin’ kitabını imzaladı.  

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER