Şehir olarak güç birliği içinde belirli projelere odaklanmalıyız”

Şehir olarak güç birliği içinde belirli projelere odaklanmalıyız”

 – Arsin Organize Sanayi Bölgesi ve Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulları, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret etti.

“BELİRLİ PROJELERE ODAKLANMALIYIZ”

Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Sakarya ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Erkut Çelebi, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Sakarya, şehir olarak her kesimin farklı projeleri dile getirmesi yerine, güç birliği içinde belirli projelere odaklanmak gerektiğini ifade ederek, “Şehrin tüm dinamikleri bir araya gelerek ortak bir söylem ve eylem birlikteliği içinde belli projelere odaklanmalıyız. Bu anlamda Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’na güç birliğini oluşturma adına önemli görev düşüyor” dedi.

TTSO Başkanı Erkut Çelebi de ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Trabzon’daki organize sanayi bölgelerinin istihdam, üretim ve ihracata büyük katkı verdiğini vurguladı ve tüm yatırımcılara teşekkür etti.

VAKFIKEBİR OSB’DEN ZİYARET

Vakfıkebir Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ve Vakfıkebir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, meclis başkanlık divanı ve yönetim kurulunu üyelerini ziyaret etti. Balta, Vakfıkebir OSB’de yapılan ve planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. TTSO Başkanı Erkut Çelebi, 4 organize sanayi bölgesi bulunan Trabzon’da bu sayıyı artırmak için çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Sanayinin gelişmesi için organize sanayi bölgelerinin sayısının artmasını önemsiyoruz” ifadesini kullandı.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER