RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bir mübarek Ramazan Ay'ını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bayramlar, bizleri birbirimize yakınlaştıran, aynı duygularda buluşturan, umut, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. Milli ve manevi değerlerimizi daha yoğun yaşadığımız bugünlerde Ramazan Ayı ve bayramla birlikte güzel günlerin her zaman devam etmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Yüce Allah’tan Ramazan Bayramı’nın ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için daha güzel yarınlara vesile olmasını diliyor; başta Akçaabatlı hemşehrilerim olmak üzere milletimizin, ülkemizin ve İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.”

BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE DAVET ETTİ

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Ramazan Bayramı vesilesiyle bayramın ilk günü saat 13:00’da Atatürk Parkı’nda düzenlenecek olan bayramlaşma törenine tüm Akçaabatlı hemşehrilerini davet etti. 

Başkan Ekim, “Ramazan Bayramı’nın birinci günü saat 13:00’da Atatürk Parkı’nda tüm hemşehrilerimizlebayramlaşacağız. Birlik ve beraberliğin hat safhalarda olduğu bu özel günlerde yaşayacak olduğumuz manevi atmosfere tüm Akçaabatlı hemşehrilerimi davet ediyorum. Bayram, sevdiklerimizle bir arada olunca güzelliğini gösteriyor.” Dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER