Özel gereksinimli bireylerin akülü araç sevinci!

Özel gereksinimli bireylerin akülü araç sevinci!

Özel gereksinimli bireylerin akülü araç sevinci!  

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, özel gereksinimli bireylere verilmek üzere Hollanda’da faaliyet gösteren El Hattap Derneği’nin desteğiyle temin edilen 5 adet akülü aracın dağıtım törenine katıldı.  

Başkan Genç, Ortahisar Belediyesi’nin hayata geçirdiği Engelsiz İletişim Merkezi’nde düzenlenen törende dernek yetkilisi Gamze Çolak ile Paul Roses’e katkıları için teşekkür etti.  

“GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Özel gereksinimli bireylere destek sağlamak amacıyla bugüne kadar birçok projeyi hayata geçirdiklerine vurgu yapan Başkan Genç, “Belediyemizin kuruluşundan itibaren Engelsiz İletişim Merkezimizle ve buradaki derneklerimizle beraber güzel işler yapmaya devam ediyoruz. Siz de bizlerle berabersiniz. Aynı çatı altındayız, bundan dolayı da gerçekten çok mutluyum. Bir taraftan siz kıymetli derneklerimizle güzel etkinlikler yaparken, diğer taraftan da ihtiyacı olan siz değerli kardeşlerimize ulaşım ve erişim kolaylığı sağlamak için bu vasıtaları temin etmeye çalışıyoruz. Hem belediye olarak, hem de hayırseverler ve derneklerimiz aracılığıyla bu araçları temin etmekten büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Bugün de bu çalışmalardan bir tanesini gerçekleştiriyoruz. Hollanda’da da faaliyet gösteren El Hattap Derneği yetkilisi Gamze Çolak Hanımefendi, kendisi Trabzonlu, hemşehrimiz... Buradan ona teşekkür ediyoruz, alkışlıyoruz. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullansınlar…” diye konuştu.  

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER