banner375

OSMAN KALYONCU BAŞKAN AKÇAABAT’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

OSMAN KALYONCU BAŞKAN AKÇAABAT’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

OSMAN KALYONCU BAŞKAN AKÇAABAT’I KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

CHP Akçaabat İlçe Belediye Başkanı Adayı Osman Kalyoncu, Akçaabat’ı adım adım sokak sokak geziyor, çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Adaylığını açıkladığı ilk günden bu yana Akçaabat’ı adım adım, karış karış dolaşan, vatandaşlarla istişare eden, çalışkanlığı ve yardımseverliğiyle tanınan CHP AkçaabatBelediye Başkanı Adayı Osman Kalyoncu, Yıldızlımahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi, burada esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

YILDIZLI MAHALLESİNDE ESNAF VE VATANDAŞ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

CHP Akçaabat Belediye Başkanı Adayı Osman Kalyoncu ilçenin doğusunda yer alan Yıldızlı mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Akçaabat ve yıldızlı mahallesine dair sorunların ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı ziyaretlerle ilgili konuşan CHP Akçaabat belediye başkan adayı Osman Kalyoncu,” Liyakatli ve katılımcı bir Akçaabat yönetimi ile birlikte ilçemizi yöneteceğiz. Yıldızlı mahallemizin Cadde ve sokaklarında gezerken yüreği umut dolu vatandaşlarımızla, esnaflarımızla komşularımız ile görüştük, dertleştik. Yıldızlı mahallemizde baharı müjdeledik. Katılımcı belediyecilik anlayışımız sayesinde yıldızlı Mahallemiz hakkını alacak. Bizleri bağırlarına basan, ilgileri ve candan sohbetleriyle içimizi ısıtan Yıldızlılı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER