Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

   Vekalet Müdürler.

İl Kültür Turizm Müdürlüğü,İş Kur Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlükleri yıllardır vekaleten yürütülüyor her nedense bu müdürlükler asalet olamıyor,AKP il başkanı Dr.Sezgin Mumcu ameliyathaneden çıkıp bunlarla ilgilenemiyormu acaba ?

DSİ Bölge Müdürlüğü.

DSİ Bölge Müdürlüğü görevini şube Müdürlüğü ve bölge Müdür yardımcılığından gelen Emre Akçalı yıllardır vekaleten yürütüyordu Özellikle Giresun ve Rize’de yaşanan felaketlerlerde aylarca oralarda yatıp kalkan Emre Akçalı Adana Bölge Müdür yardımcılığına,Adana Bölge Müdür yardımcısı Cengizhan Kılıçarslan Trabzon DSİ Bölge Müdürlüğü’ne atandı bu atamalar yapılırken Bakan Bekir Pakdemirli AKP Trabzon Milletvekillerine hiç bir şey sormazmı? 

Çaykur ve FKB.

ANAP,DYP,MHP ve CHP’nin iktidar ortağı olduğu dönemlerde Çaykur ve fiskobirlik Genel müdür yardımcılarından biri kesinlikle Trabzon’dan olur ve bu şehre gösterilen saygıydı her nedense son 20 yıldır bu iki önemli kuruma Trabzon’dan tek bir  Genel müdür yardımcısı atanmıyor bu acaba iktidar partisinin pasifliğinden olabilir mi ?

Karşıyaka -Uğurlu Yolu.

 Ulaşım ve Altyapı Bakanı Adil Kara İsmailoğlu Karşıyaka Uğurlu yoluna büyük ağırlık verdi 8 kilometrelik yol güzergahı üzerindeki Orman Bölge Müdürlüğü yıkılacak aynı kambüs içinde yeni bir Bölge Müdürlüğü binası TCK genel Müdürlüğünce yaptırılacak ve Karşıyaka-Uğurlu yolu Kanuni Bulvarı,Yavuz Selim Bulvarı Beşirli-Havalimanı yoluna ışıksız döner bir kavşakla bağlanması planlanıyormuş.

Hastanelerimiz.

Ahi Evren Kalp Hastanesi,Yavuz Selim Kemik Hastanesi ve Fatih Devlet Hastaneleri kapatılarak tüm doktorlar ve elemanların şehir hastanesine taşınması planlanıyormuş.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11