Ne Var,Ne Yok.

Ne Var,Ne Yok.

AKP’li milletvekilleri .

AK PARTİ Trabzon milletvekilleri Muhammet balta ve adnan Günnar’ın 3 dönem şartına takılması üzerine Ulaştırma ve alt yapı Bakanı adil karaismailoğlu, TOKİ başkanı Ömer bulut, Trabzon Büyükşehir Belediye başkanı Murat zorluoğlu,ortahisar belediye başkanı Ahmet metin Genç ve bir dönem önce milletvekili adaylarından Vehbi Koç’un bu dönem milletvekili adayı olarak listede yer alaçağı konuşuluyor.

Dr.Kasapoğlu Samsun’a.

Trabzon kamu hastaneler birliği genel Sekreteri görevinin ardından Ordu sağlık müdürlüğüne atanan Dr.Mustafa kasapoğlu Samsun il koordinatörlüğüne getirildi.

Türkmen Tek Terfi Eden.

Ordu Giresun havalimanı kurucu müdürü iken Trabzon havalimanı müdürlüğüne atanan Rize Artvin havalimanı müdürlüğü geçici olarak yürüten İsa Türkmen Atatürk havalimanı müdürlüğüne atanması süpriz olarak değerlendirildi.

Hacısalihoğlu kayıplarda .

CHP İl başkanı Ömer Hacısalihoğlu Ana muhalefet Partisi il başkanı gibi değil iktidarın il başkanı gibi sessizliğini koruyor.

Adıgüzel akçaabatmı ?

Ortahisar ilçe milli eğitim müdürlüğü görevine bir müddet vekaleten yürüten Süleyman adıgüzel’in halen vekaleten yürütülen Akçaabat ilçe milli eğitim müdürlüğüne atanmasına kesin gözüyle bakılıyor .

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11