Milletvekili Ayvazoğlu’ndan duygulandıran kare! Hasta bebeği ambulansa yetiştirdi…

Milletvekili Ayvazoğlu’ndan duygulandıran kare! Hasta bebeği ambulansa yetiştirdi…

Milletvekili Ayvazoğlu’ndan duygulandıran kare!
Hasta bebeği ambulansa yetiştirdi…

Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesinde ziyaret ettiği bir ailenin bebeğinin hasta olduğunu öğrenen Milletvekili Ayvazoğlu’nun bebekle yakından ilgilenerek sağlık ekipleriyle koordineli şekilde anında ambulans çağırması ve çocuğu ambulansa götürmesi takdir topladı. 

Deprem bölgesindeki çalışmaları yakından takip ederek okuyucularıyla paylaşan Gazeteci-Yazar Mehmet Çek ‘Bu anlamlı kareyi paylaşmasam olmazdı’ diyerek “Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, afet bölgesi Elbistan’da hasta bir bebeği çağırdığı ambulansa koşturuyor.”şeklinde paylaştı. 


AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu ülkemizi sarsan depremin ilk anından itibaren deprem bölgesinde herkesle bire bir iletişim halinde köy köy vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. 

Ziyaret ettiği köylerde yapılan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi veren Milletvekili Ayvazoğlu aşama aşama deprem bölgesindeki faaliyetleri de vatandaşlara anlatıp çözüme kavuşturmak üzere taleplerini dinliyor. 

Depremzede vatandaşlara moral veren Milletvekili Ayvazoğlu’na teşekkür eden bir vatandaş “Başka şehirlerden gelip Milletvekili olarak benim memleketimde köy köy geziyorsunuz bizim burada yaşadığımız afeti bütün Türkiye beraber yaşadı”diyerek teşekkür etti.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER