Madeni Eşya Sanatkârları Federasyonu Başkanı Heppekcan’dan Başkan Kara’ya ziyaret

Madeni Eşya Sanatkârları Federasyonu Başkanı Heppekcan’dan Başkan Kara’ya ziyaret

Türkiye Madeni Eşya Sanatkârları Federasyonu Başkanı Necdet Heppekcan, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara’yı ziyaret etti.

Türkiye Madeni Eşya Sanatkârları Federasyonu eski başkanı Özcan Saraçoğlu’nun da yer aldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TESOB Başkanı Metin Kara, “Değerli başkanlarımızı birliğimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Terziler Federasyonu Başkanı Turhan’dan Başkan Kara’ya ziyaret

07.10.2021, TRABZON, TESOB – Türkiye Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkârları Federasyonu Başkanı Sinan Turhan, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara’yı ziyaret etti.

Trabzon Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aydın ile Trabzon Terziler, Çeyizlik Eşya İmal ve Satıcıları Esnaf Odası Başkan Vekili Halil Tokur ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette, pandemi döneminin sektörde yarattığı etkiler ve diğer konularda değerlendirmelerde bulunuldu.

TESOB Başkanı Metin Kara, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Başkan Turhan da misafirperverliği için Başkan Kara ve esnaf odalarının başkanlarına teşekkür etti.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11