KTÜ Maçka Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Coşkusu

KTÜ Maçka Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Coşkusu

Üniversitemiz Maçka Meslek Yüksekokulu 24. Dönem Mezuniyet Töreni, Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Rektör Yardımcılarımız; Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ ve Prof. Dr. Akif CİNEL, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN, Maçka Daire Amirleri ve öğrenci velilerinin katılımı ile büyük bir coşku ile kutlandı. 
Mezuniyet töreni, Maçka Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeli eşliğinde bölümler ve program öğrencilerinin, okul binasından törenin yapılacağı Maçka Belediyesi Halil Atmaca Kültür ve Sanat Merkezi’ne yürüyüş ile başladı. 
Törende; Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Volkan Numan BULUT, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN ve Maçka Meslek Yüksekokulu birincisi Dilan KILIÇASLAN konuşma yaparak öğrencilere, hayatlarının bundan sonraki döneminde ve mesleki yaşantılarında başarılar diledi.
Törende, öğrencilerin şiir dinletisinin ardından dereceye giren öğrencilere, çeşitli hediye ve ödüller verildi. Program birincilerine, Maçka Belediye Başkanı Dr. Koray KOÇHAN tarafından altın takdim edildi. Mezuniyet töreni, geleneksel mezuniyet andının okunmasından sonra kep atma ile sonlandırıldı.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11