KALYONCU; ÖĞRENCİLERLE VE HALKLA BULUŞTU

KALYONCU; ÖĞRENCİLERLE VE HALKLA BULUŞTU

KALYONCU; ÖĞRENCİLERLE VE HALKLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Yıldızlı ve Söğütlü Mahallelerinde yer alan Cafelerde öğrencilerle ve halkla buluştu.

Akçaabat ilçesinde yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte adaylar halkla daha yakından iletişim kurabilmek için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu, Söğütlü çevresinde bulunan Cafeleri ziyaret ederek öğrencilerle ve halkla buluştu.

Söğütlü çevresindeki Cafeleri ziyaret eden Kalyoncu; öğrencilerle ve halkla samimi bir şekilde sohbet etti. Öğrencilerin ve vatandaşların beklenti ve taleplerini dinleyen Kalyoncu, onların sorunlarına çözüm bulma sözü verdi.

Ziyaretler sırasında gençlerle Spor, Kültür, Sanat ve Eğitim gibi konular üzerine keyifli sohbetler gerçekleştirildi. OsmanKalyoncu, Gençlerin ve halkın düşüncelerini önemseyerek, Belediye yönetiminde gençlerin ve halkın sesine kulak vereceğini vurguladı.

Söğütlü ve Yıldızlı mahalleleri çevresinde yer alan Cafelerde gerçekleştirilen buluşma etkinliği Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Kalyoncu ’yaolan ilgilerini ve desteklerini bir kez daha gösterdi. Halkın ve gençlerin katılımıyla gerçekleşen etkinlik, demokratik bir ortamda fikir alışverişi yapılmasına olanak sağladı.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER