İTALYA'N MUTFAGI PENNEROMA TRABZON'DA AÇILDI

İTALYA'N MUTFAGI PENNEROMA TRABZON'DA AÇILDI

Selim Yılmaz ve Murat Gedikli'nin ortaklıgında Trabzon Ortahisar İlçesinde Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Ahmet Kaya'nın katılımıyla görkemli bir açılışa ev sahipliği yaptılar

İki İnşaat Mühendisinin bir araya gelerek PENNEROMA adı altında İtalyan makarna ve suşi cafe restorant açtılar.
Açılışa Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu,Ahmet Kaya CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman, BBP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Buzdağ  ve çok sayıda bürokrasi ve sivil toplum kuruluşu başkanları katıldılar.
Açılışa katılan Misafirleriyle tek tek ilgilenen PENNEROMA sahipleri Selim Yılmaz ve Murat Gedikli açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran başta milletvekillerimiz olmak üzere tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz.
Biz iki İnşaat Mühendisi arkadaş bir araya gelerek mesleğimizin dışında olan Trabzon'da eksikliğini tesbit ettğimiz ve ilk oldugunu bildiğimiz bir tarz olan İtalyan mutfagını ilimize taşımak istedik bunuda PENNEROMA ismi altında İtalyan makarna ve suşi cafe restorant açmaya karar verdik. 
Bu işletmemiz olan PENNEROMA adı altında İtalyan makarna ve suşi cafe restorant'mıza tüm Trabzon halkımızı davet ediyoruz dediler 
 

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER