banner375

HİZMET SEFERBERLİĞİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ!

HİZMET SEFERBERLİĞİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ!

HİZMET SEFERBERLİĞİ
GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Aydın; Trabzon Ticaret Borsası’nı, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği’ni, Trabzon Ticaret İl Müdürlüğü’nü, Öz Sağlık-İş Sendikası’nı ve Hak-İş Hizmet-İş Sendikası’nı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

MAKUL OLAN TÜM 
FİKİRLERE AÇIĞIZ

Aydın ziyaretlerde yaptığı açıklamalarda, “Yönetim anlayışımızda sivil toplum kuruluşlarımızın talepleri önceliğimiz olacak. Şehrimizde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak adına gelecek makul tüm fikirlere açığız. Ziyaretlerimizde aldığımız talepleri değerlendirip, çözüm bulma noktasında girişimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sorunların ortadan kalkması için en hızlı katkıyı sunmaya çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

EL ELE VERİLİRSE 
BAŞARI KOLAY GELİR

El ele verilirse başarının daha kolay geleceğini belirten Aydın, “Ortahisar’da hizmet zincirini daha da güçlendirmek için çalışacağız. Bundan önceki süreçte Ortahisar Belediyesi’nde takdir gören ve yükselen hizmet çıtasını daha yukarı çıkartmak istiyoruz. Bu manada şehirdeki tüm paydaşlarla el ele vereceğiz ve Trabzon’a çok faydalı hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bizim amacımız bu şehirde ve bu ilçede sunacağımız hizmet kalitesi ile örnek gösterilecek işlere imza atmak.” diye konuştu.

TOPYEKÛN ŞEKİLDE
MÜCADELE EDECEĞİZ

Aydın, ortak akıla önem verdiğini belirterek, “Ortak aklı önceleyen bir anlayışla, şehirdeki sivil toplum kuruluşlarımızla hizmet birlikteliği oluşturacağız. İlçemizde yaşanabilecek sıkıntıların çözümü noktasında topyekûn bir mücadele verirsek oluşabilecek sorunların daha kısa sürede ortadan kalkabileceğini biliyoruz. Beklentilerin farkındayız ve tüm sivil toplum kuruluşları ile birlikte şehirimizin hayrına hizmet seferberliği gerçekleştireceğiz.” dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER