Halı Yıkamacılar Seminerde Bir Araya Geldi

Trabzon profesyonel halı yıkamacılar derneği tarafından düzenlenen mesleki eğitim ve gelişim semineri ve fuarı yoğun ilgi gördü

Halı Yıkamacılar Seminerde Bir Araya Geldi
Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği’nin bu yıl birincisini düzenlediği mesleki eğitim ve gelişim semineri ve fuarı yapıldı. Seminere Trabzon Ticaret İl Müdürü Yavuz Selim Aykan, Trabzon Mesleki Eğitim Müdürü Mehmet Akpınar, Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası Başkanı Aytekin Keleş Eğitmen Ramazan Karakaya, 60 işyeri sahibi, çevre illerden gelen tedarikçiler ve 130 personel katıldı. Me s l e k i Eğitim Ve Gelişim Semineri’nde k o n u ş a n Eğitmen Ramazan Karakaya kişisel gelişim hakkında katılımcılara bilgiler aktardı. ÖRNEK GÖSTERİLECEK ODA Trabzon Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Yakup Osmanşahin, “Bu yıl ilkini düzenlediğimiz seminer ve fuarımıza istediğimiz katılım düzeyi yakaladık. Katılımcılar üyelerimize çok güzel bilgiler verdiler umuyorum ki bundan sonra düzenleyeceğimiz toplantılarımız daha verimli ve etkili olacaktır. Çünk ü bu bölgemiz için bir ilkti faydalarını hep birlikte göreceğiz, bu birlik ve beraberliğimiz sadece bizim meslek dalında değil yöremizde faaliyet gösteren tüm meslek dalları içinde örnek olarak gösterilecektir” dedi.

ÇOK SAYGIN BİR YERDEYİZ Osmanşahin, “Bizler dernek olarak da bir sonraki fuarımızı bir kademe daha yukarıya taşıyacağız. Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği olarak özellikle halı yıkamacılığı konusunda Türkiye’de çok saygın bir yerdeyiz gerek çalışmalarımız açısından gerekse personelimizle ülke genelinde bu mesleğe yapılan katkılardaki öncülüğümüz tartışılmaz bir gerçektir. Trabzon Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği adından hep söz ettirmiş ve bundan sonrada söz ettirmeye devam edecektir” diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 17:41
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11