Dentomed ve Trabzon Arsin OSB Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Dentomed ve Trabzon Arsin OSB Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Dent Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında ağız ve diş sağlığı hizmeti sunulmasına ilişkin bir protokol imzaladı.

Protokol törenine, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu  Başkan Vekili Dursun Ali Sakarya, Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali Baştürk, Dent Akademi Ağız ve Diş Sağlığı  hekimlerinden Diş Hekimi Bülent Hasan Yılmaz,  Diş Hekimi Hüseyin Emre Üçüncü ve bölge sanayicileri katıldı.

Protokol çerçevesinde, Trabzon Arsin OSB içerisinde yer alan firmaların çalışanlarına ve bu çalışanların birinci derece yakınlarına kinik hizmetlerinde indirim yapılacak.

Protokolün töreninde söz alan Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Başkanlığımız ve sağlık hizmeti sunan kuruluşlarla olan işbirliklerimiz artarak devam ediyor. Trabzon Arsin OSB’ de çalışan herkesin kaliteli sağlık hizmetine kolayca erişebilmelerini hedefliyoruz. Protokolün her iki kuruma da hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Ezgi TOMAR

Basın Sorumlusu

Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11