CUMHURİYET HALK PARTİSİ TRABZON İL ÖRGÜTÜNDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI:

CUMHURİYET HALK PARTİSİ TRABZON İL ÖRGÜTÜNDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI:

"CUMHURİYET HALK PARTİSİ TRABZON İL ÖRGÜTÜNDE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI: 2024 Yerel Seçimler İçin Hazırlıklar Hız Kazanıyor"

 2024 yerel seçimlerine yaklaşırken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, Trabzon İl Başkanı Dr. Nurcan Aşçı Demiröz ve yeni seçilen CHP ilçe başkanları, kentin siyasi haritasını şekillendirecek önemli bir toplantıda bir araya geldi.

Bu önemli toplantıya CHP Trabzon İl Başkanı Dr. Nurcan Aşçı Demiröz, CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, mazeretleri nedeniyle katılamayan ilçe başkanları dışında Tonya İlçe Başkanı Şuayip Aydın, Beşikdüzü İlçe Başkanı Ahmet Kıran, Vakfıkebir İlçe Başkanı Olcay Bahadır, Şalpazarı İlçe Başkanı Kemal Deniz, Çarşıbaşı İlçe Başkanı Haydar Çoban, Düzköy İlçe Başkanı Cumhur Tirgil, Akçaabat İlçe Başkanı Emre Şahin Köroğlu, Ortahisar İlçe Başkanı Haluk Batmaz, Maçka İlçe Başkanı Nihan Göktürk, Yomra İlçe Başkanı Erol Pekşen, Arsin İlçe Başkanı Hasan Sungur, Sürmene İlçe Başkanı Turgut Durgun, Of İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu, Çaykara İlçe Başkanı Naim Çimen ve Dernekpazarı İlçe Başkanı Süleyman Cansız katıldı.

Toplantıyı açan İl Başkanı Dr. Nurcan Aşçı Demiröz; ilçe başkanlıklarının kongrelerini tamamladığını, şimdi ise İl Kongre sürecinin yaşanacağını, bu arada yaklaşan yerel seçimler nedeniyle çalışma yapılmasının öneminden bahsederek, büyük bir olgunlukla geçen kongreler nedeniyle ilçe başkanlarına teşekkür etti.

CHP Trabzon Milletvekili Av. Sibel Suiçmez, bu önemli toplantının ardından örgütlü ve aktif bir şekilde artık sahalarda olmanın gerekliliğini vurgulayarak şunları söyledi: "Yerelde iktidar olmak ve toplumumuzun her kesimine birlik beraberlik içerisinde hizmet etmek için kararlıyız ve bugün bunun için buradayız, Trabzon'umuzun geleceği için büyük bir heyecan ve enerjiyle sahaya çıkacak, şehrimizi aydınlık günlere ulaştıracağız "dedi.

Söz alan ilçe başkanları birlik ve beraberlik içinde çalışmanın ve yerel seçimlerde başarılı olmanın gerekliliğine vurgu yaparak, ilçelerinin durumu hakkında bilgi verdikten sonra yerel seçimlerde Trabzon’da her ilçede hedeflerinin Belediye Başkanlıklarını almak ve sosyal belediye anlayışıyla vatandaşa hizmet etmek olduğunu belirttiler.

Toplantı, 2024 Yerel Seçimlerine yönelik Cumhuriyet Halk Partisi'nin Trabzon'daki stratejilerini ve yol haritasını masaya yatırdığı önemli bir adım oldu. CHP örgütü, kentin geleceğini şekillendirmek ve daha adil, sürdürülebilir bir yönetim için çalışmalarını hızlandırma konusunda kararlılıkla bir araya geldi. Trabzon'daki seçmenlerin beklentilerini karşılamak ve kentin seçimlere dönük haritasını çıkartmak için yapılan bu toplantı, ilçe kongrelerinin hemen ardından Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Örgütlerinin 2024 yerel seçimlerine hazırlanmaya başladığının bir işareti olarak değerlendirildi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER