CHP Heyeti Trabzon'da Değişim Çağrısında Bulundu

CHP Heyeti Trabzon'da Değişim Çağrısında Bulundu

CHP Heyeti Trabzon'da Değişim Çağrısında Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek, CHP Trabzon Milletvekili Sibel Suiçmez, CHP Trabzon İl Başkanı Mustafa Bak ve CHP Trabzon Ortahisar Belediyesi Başkan Adayı Ahmet Kaya, Ortahisar’ın kalbi Uzun Sokak'ta bir araya gelerek şehrin nabzını tuttu. Yıllardır süregelen iktidar partisi yönetimindeki Trabzon'da vatandaşların sorunlarını, umutlarını ve dileklerini dinlemek için bir dizi ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyaretleri kapsamında, CHP heyeti Trabzon Gazeteciler Cemiyeti ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesini de ziyaret etti. Her iki kurumla yapılan görüşmelerde şehrin mevcut durumu, geleceği ve çözüm yolları hakkında bilgilendirme yapıldı, profesyonellerin ve medya temsilcilerinin görüşleri dinlendi. Bu ziyaretler, Trabzon'un sadece yerel halkın değil, aynı zamanda profesyonel toplulukların da desteği ve katkısıyla nasıl gelişebileceğinin altını çizdi.

Gökhan Zeybek ve beraberindeki heyet, "Trabzon'umuz, 20 yılı aşkın süredir aynı yönetim anlayışının elinde. Mecliste şehrimizi temsil eden birçok bakanımız var ancak şehrimizin gerçek anlamda ihtiyaçlarını gözeten bir 'bakanı' yok. Trabzon'un zengin kültürel ve doğal kaynakları, bu şehri sadece yaşanılabilir kılmakla kalmayıp, aynı zamanda bölge için bir cazibe merkezi haline getirebilir. Ancak bunun için acilen köklü bir değişime ihtiyacımız var" dedi.

Sibel Suiçmez, vatandaşların dile getirdiği istekler doğrultusunda, "Trabzon'un her köşesinin eşsiz güzellikleri ve derin tarihine sahip çıkılması gerektiğini, bunun yanı sıra sosyal ve ekonomik kalkınmanın da hızlanması gerektiğini, Trabzon'un daha yaşanabilir, daha adil ve daha müreffeh bir şehir olması için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

CHP Heyeti ziyaretlerine Mimarlar Odası ve Maraş Caddesinde esnaf ziyaretleri ile devam etti.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER