BÜYÜKŞEHİR YOL BAKIM ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

BÜYÜKŞEHİR YOL BAKIM ÇALIŞMALARINDA HIZ KESMİYOR

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehir genelindeki yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesine bağlı Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal kesimlerde karla mücadele çalışması yürütürken, şehir genelinde de yeni yol açma, asfalt ve beton serme ile sanat yapısı (beton duvar, demir korkuluk) çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. 

İLÇELERDE YOĞUN ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR 
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizin doğusundan batısına tüm ilçelerimizin sorunlarını gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz ilkbaharın gelmesiyle gece gündüz demeden çalışma yürütüyor. Kırsal bölgelerimizdeki yoğun kar yağışının ardından kapalı kalan bazı köy yolları açılıyor. Ayrıca Araklı, Arsin, Of, Şalpazarı,  Tonya, Akçaabat, Düzköy, Maçka, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Sürmene ve Yomra’da ekiplerimiz yeni yol açma, asfalt ve beton dökme çalışması gerçekleştiriyor. Ortahisar ilçemizde ise bazı bölgelerde vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için geçici asfalt kaplama çalışmalarımız sürüyor. Halkımıza uzun yıllar hizmet edecek, özenli ve kaliteli hizmetler yapmak adına mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11