BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN FIRTINA TEYAKKUZU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN FIRTINA TEYAKKUZU

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN FIRTINA TEYAKKUZU

Trabzon’da etkisini gösteren fırtına sonrası meydana gelen yangın, ağaç devrilmeleri, çatı uçması, mahsur kalma gibi olaylara Büyükşehir Belediyesi ekipleri anında müdahale etti. Çıkan şiddetli fırtınada teyakkuz halinde olan ekipler, 35 farklı yerde meydana gelen olaya müdahale ederek tüm ilçelerde etkin çalışma yürüttü. 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, şehri etkisi altına alan fırtına sonrası yaşanan tüm olumsuz durumlara anında müdahalede bulundu. Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri, şiddetli fırtınanın etkisiyle Trabzon’da 35 farklı lokasyonda meydana gelen olaylara müdahale ederek, oluşabilecek büyük tehlikelerin önüne geçti. Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “İtfaiye Dairesi Başkanlığı ile Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz fırtınanın çıkış anından itibaren sahada teyakkuz halinde çalıştı. “İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz 24, Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekiplerimiz 11 olmak üzere toplamda 35 olaya müdahale ettiler. Ekiplerimiz, vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için büyük gayret gösterdi” denildi. 

ALO 153 GÖREVDE
Büyükşehir Belediyesi İletişim ve Koordinasyon Merkezi Alo 153, fırtınanın başlangıcından itibaren gelen tüm çağrıları ilgili birimlere yönlendirmeye devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2024, 22:38

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER