Birleşik Krallık Pazarı, Su Ürünleri Sektör Temsilcilerine Tanıtıldı

Birleşik Krallık Pazarı, Su Ürünleri Sektör Temsilcilerine Tanıtıldı

Birleşik Krallık pazarı, su ürünleri sektör temsilcilerine tanıtıldı

22.03.2021, TRABZON, TTSO – Son yıllarda ihracatı artan Doğu Karadeniz su ürünlerinin Birleşik Krallık pazarına da girebilmesi için sektör temsilcilerine yönelik çevrimiçi toplantı gerçekleştirildi.

“Doğu Karadeniz Su ürünleri Birleşik Krallık Pazarında” konulu toplantı Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Avrupa İşletmeler Ağı ve IBDC London işbirliğiyle düzenlendi. Toplantının açılışında konuşan TTSO Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, “Bölgesel ürünlerimizin dış pazarlara açılması konusunda yaptığımız çalışmalar kapsamında Birleşik Krallık İş Geliştirme Merkezi bir protokol imzalamıştık. Bu protokol kapsamında üyelerimizi Birleşik Krallık üzerinden dünyaya açmalı amaçlıyoruz. Birleşik Krallık su ürünleri pazarına nasıl girebiliriz konusunu araştırdık. Avrupa İşletmeler Ağı her zaman üyelerimizin hizmetinde. Üyelerimizin dünya ile ticari ilişkilerini ve yatırım işbirliklerini geliştirmeye yardımcı olmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çevrimiçi toplantıda daha sonra Birleşik Krallık İş Geliştirme Merkezi TTSO İşbirliği Temsilcisi Bawer Alyakut, İngiltere pazarına giriş fırsatları ve engeller konulu sunum gerçekleştirdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

Berat Kalaycı

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11