BAŞKAN ZORLUOĞLU OF’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ZORLUOĞLU OF’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ZORLUOĞLU OF’TA İNCELEMELERDE BULUNDU
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleriyle çalışmaları yerinde incelerken, halkın talep ve sorunlarını da birinci ağızdan dinlemeye devam ediyor. Bulduğu her fırsatta ilçeleri ziyaret etmeye özen gösteren Başkan Zorluoğlu, Of İlçesine giderek üstyapı çalışmalarını yerinde inceledi.

Trabzon’un 18 ilçesinde başlatılan çalışmaları bizzat yerinde incelemeye özen gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, bu kapsamda Of ilçesini ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Of İlçesi Atatürk Bulvarı üzerinde altyapısı tamamlanan ve üstyapı çalışmaları başlatılan alanda incelemelerde bulunan Başkan Zorluoğlu’na Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, AK Parti Of İlçe Başkanı Ahmet Çapoğlu ve ilgili daire amirleri eşlik etti. Of İlçesi Sanayi Caddesi üzerinde yapılan kaldırım ve yol çalışmalarını da yerinde denetleyen Başkan Zorluoğlu, işçilerle uzun uzun sohbet etti.
 
ÇALIŞMALARLA İLGİ BİLGİ ALDI
Of Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer’i ardından ise Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret eden Başkan Zorluoğlu, ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
 
BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE GÖRÜNÜR OLACAK
Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zorluoğlu, yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirmede bulundu. Hemşehrilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Başkan Zorluoğlu, “Of ilçemizde Of Belediyemizle birlikte ortaklaşa yürüttüğümüz dış cephe, kaldırım ve yol çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyoruz. Yapılan çalışma gayet memnun edici şekilde ilerliyor. İlk günden itibaren sadece Ortahisar'a değil 18 ilçemizin tamamına adaletli ve hakkaniyetli hizmet götürmeyi amaçladık. Büyükşehir tüm ilçelerde görünür olacak hedefiyle yola çıktık ve bu hedefi gerçekleştirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Halkımıza uzun yıllar hizmet edecek, özenli ve kaliteli hizmetler yapmak adına mesai mefhumu gözetmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 
 
ESNAF VE VATANDAŞLAR TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Zorluoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf ve vatandaşlar ise, “İlçemizi ziyaret eden başkanımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. Sıkıntılarımızı, taleplerimizi ilgiyle dinledi ve ekibine gerekli talimatları verdi. Bizlere gösterdiği yakın ilgi nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanımıza yürekten teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER