Başkan Kaya, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Başkan Kaya, Kurban Bayramı mesajı yayımladı

Başkan Kaya, Kurban Bayramı mesajı yayımladı
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında bütün vatandaşların Kurban Bayramı’nı tebrik eden Başkan Kaya, Ortahisar Belediyesi olarak vatandaşların bayramlarını rahat ve huzurlu geçirmeleri için gerekli bütün tedbirleri aldıkları söyledi. 
“BİR KEZ DAHA BAYRAM SEVİNCİNİ VE HEYECANINI YAŞIYORUZ”
Bayramların birlik, beraberlik, sevgi ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı zamanlar olduğuna vurgu yapan Başkan Kaya, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Çok kıymetli hemşerilerim! Ortahisar Belediye Başkanı olarak sizlerle birlikte ilk Kurban Bayramı’nı geçirecek olmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyorum. Bayramlar, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, sevinç ve mutluluğun milletçe paylaşıldığı, akraba, dost ve sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz çok özel günlerdir. Her bayramda olduğu gibi bu bayramı da sevdiklerimizle bir arada geçirelim. Başta anne-babalarımız olmak üzere, büyüklerimizi ziyaret ederek ellerini öpelim, gönüllerini alalım. Küçüklerimizi güler yüz ve hediyelerle sevindirelim. Yaşlı, kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlarımızı da unutmayalım, ziyaret ve hediyelerimizle onları da bayram sevincinden mahrum bırakmayalım.”
HUZURLU BİR BAYRAM İÇİN BÜTÜN TEDBİRLERİ ALDIK
“Vatandaşlarımızın huzur ve sükûnet içinde kurban ibadetlerini yerine getirebilmeleri için bütün tedbir ve önlemleri alarak, hazırlıklarımızı tamamladık. İlçemizde nüfus yoğunluğu olan mahallelerimizde kuyrukların oluşmasını engellemek için; modern, hijyenik kurban kesim sahaları oluşturarak vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Özellikle bütün vatandaşlarımızdan kurban ibadetlerini tespit ettiğimiz alanlarda kurallara uyarak, düzen içinde ve temiz bir şekilde gerçekleştirmelerini rica ediyorum. Kaçak kesimleri önlemek için bütün mesai arkadaşlarımız, zabıtalarımız, olağanüstü bir gayretle birlikte çalışmalarını bayram boyunca sürdürecek. Zabıta Müdürlüğümüz ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüz vatandaşlarımızın her türlü talebini ivedilikle yerine getirecektir. Bu manada vatandaşlarımızın içi müsterih olsun.”
“Bu duygu ve düşüncelerle, siz değerli hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın Ortahisar’ımıza, Trabzon’umuza, ülkemize ve bütün dünyaya sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.”

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER