Aydın Muhtarlar Toplantısı’nda söz verdi:

Aydın Muhtarlar Toplantısı’nda söz verdi:

Aydın Muhtarlar Toplantısı’nda söz verdi:

KAPIMIZ HERKESE
AÇIK OLACAK!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, Trabzon Muhtarlar Toplantısı’na katılarak şehirde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı Bekir Aktürk, Ortahisar Belediye Başkanı ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi ve ilçe belediye başkanları da katıldı.

BİZİM DÖNEMİMİZDE DE
AYNISI YAŞANACAK

Muhtarlara seslenen Aydın, “Adaylığımız ilan edildiğinden bu yana sahalardayız. Gittiğimiz her yerde siz değerli muhtarlarımızın coşkulu karşılamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Sizler mahallelerinizin eksikliğini belirleyip belediyelerimizle birlikte çalışarak tüm sorunları daha önce nasıl çözmüşseniz,  bizim dönemimiz de aynı şekilde sıkıntılarınızı çözüme kavuşturacağız.” açıklamasında bulundu.

BAŞLATILAN ÇALIŞMA
DEVAM EDECEK

Aydın, “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ahmet Metin Genç, muhtarlarımızın kapısına gelip de geriye boş döndüğünü duymadığımız bir isim. Bu buluşmada muhtarlarımızdan duyduğum tek soru, ‘Ahmet Metin Genç gibi kapınız bize açık olacak mı?’ sorusu oldu. Tüm muhtarlarımıza şunu ifade etmek istiyorum ki Ahmet Metin Genç başkanımızın başlattığı bu çalışma bizim dönemimizde de devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

KİMSENİN
ŞÜPHESİ OLMASIN

Yaşanabilecek sorunlara projeci çözüm önerileri sunulacak bir yönetim anlayışı uygulanacağını belirten Aydın, “Bundan önceki dönemlerde olduğu gibi kapımız tüm muhtarlarımıza açık olacaktır. Ortahisar’ın sorunları için projeci çözüm önerileri sunacak bir kardeşiniz olarak çalışacağıma şimdiden garanti veriyorum. 31 Mart’tan sonra oturacağımız koltuğun muhtarların koltuğu olduğunu ifade etmek istiyorum, bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER