Anneler Günü'nde Vefalı Ziyaret

Anneler Günü'nde Vefalı Ziyaret

Ortahisar Vefa Sosyal Destek Grubu, Anneler Günü'nde anlamlı bir ziyarette bulundu. Şehit annelerini ziyaret eden grup, şehitlerimizin ailelerine hediyeler vererek bu anlamlı günde hem annelerin Anneler Günü'nü kutladılar hem de hayır dualarını aldılar. 

Tam kapanmanın yaşandığı şu günlerde gerçekleştirilen bu anlamlı ziyaretten memnun olduklarını ifade eden şehit anneleri Ortahisar Vefa Sosyal Destek Grubu'na çok teşekkür ettiler ve duygulandılar. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'e teşekkürlerini ilettiler. 

Başkan Genç, mesai arkadaşları ile birlikte şehit annelerine şu mesajı gönderdi. "Kıymetli anneciğim, sen Peygamber Efendimize komşu olan şehidin, oğlunu bu vatana feda ettin. Bizler de bu anlamlı günde sizlere bir hediye yollayayım ve gönüllerinizi alalım istedik. Elbette evlatlarınızın yerine geçemeyiz lakin beni de bir evladınız kabul edin ve her türlü sorun ve sıkıntınızda bizi yanınızda bilin. 

Kurulduğu günden bugüne canla başla çalışan Ortahisar Vefa Sosyal Destek Grubundaki çalışanların bu anlamlı günde de sahada olup şehit annelerine Başkan Genç'in hediyelerini iletmeleri takdir topladı.

Berat Kalaycı

banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11