AKÇAABAT’TA İLKOKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

AKÇAABAT’TA İLKOKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ.

AKÇAABAT’TA İLKOKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Akçaabat Belediyesi organizesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle düzenlenen İlkokullar Arası Futbol Turnuvası sona erdi.

İlkokullar Arası Futbol Turnuvasına Akçaabat genelinde toplamda 10 okul takımı katıldı. Heyecanın, rekabetin ve kıyasıya mücadelenin devam ettiği Futbol Şenliğinde 44 karşılaşma yapıldı. 

Minikler Futbol Turnuvası’nda birinci Merkez İlköğretim Okulu, ikinci Abdullah Fazıl Ağanoğlu İlköğretim Okulu, üçüncü Söğütlü İlköğretim Okulu, dördüncü Yaylacık İlköğretim Okulu oldu. İlkokullar Arası Futbol Turnuvasında en centilmen takım Fatih İlköğretim Okulu olurken Gol Kralı unvanını ise Merkez İlköğretim Okulu’ndan Utku Tarakçı aldı. 

TURNUVAMIZDA DOSTLUK KAZANDI

Akçaabat genelindeki ilköğretim okullarına yönelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında yapılan İlkokullar Arası Futbol Turnuvasına katılan tüm sporculara ve takımlara teşekkür eden Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, “Miniklerimizin müsabakalarda ter döktüğü turnuvamızda öncelikli olarak dostluk, kardeşlik ve centilmenlik kazandı. Minik futbolcularımız hem oynadılar hem eğlendiler. Onları sahada futbol oynarken izlemek bize hem keyif verdi hem de bizi gururlandırdı. Bütün müsabakalar sporla iç içe bir tarihi olan şehrin çocuklarından beklendiği şekilde centilmenlik içerisinde geçti. Toplamda 10 İlköğretim Okulunun katıldığı turnuvamızda 44 müsabaka yapıldı. Minik futbolcularımızın her birine ayrı ayrı yürekten teşekkür ediyor; kazanan takımları tebrik ediyorum. Çocuklarımıza, gençlerimize ve Akçaabat’ımızdaki bütün hemşehrilerimizeyönelik spor kurslarımız ve sportif etkinliklerimiz devam ediyor.” Dedi.

Arif Arslan

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER