Akçaabat'ta Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

Akçaabat Belediyesi, ilçe genelinde peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Akçaabat'ta Peyzaj Çalışmaları Devam Ediyor

Akçaabat’ın modern görünüme kavuşması için imkânlar ölçüsünde çalışmalarını sürdüren Akçaabat Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler birimi ekipleri, ilçe genelinde park ve refüjleri rengarenk mevsimlik çiçeklerle donatıyor.


Tarımsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler birimi ekipleri, iklim koşullarına uygun olarak seçilen çiçek ve ağaçların dikimini çocuk parkları ve refüjler de gerçekleştirirken,  Akçaabat’ı güzelleştirmeye rengârenk bir görünüm kazandırma çalışmalarına aralıksız devam ediyor.


Başkan Ekim; Akçaabat Belediyesi kontrolünde olan Refüjler başta olmak üzere parklarda yapılan çevre temizleme çalışmalarımız devam ediyor, Belediye hizmetlerimizde öncelikli amacımız, daha yaşanabilir ve güzel bir ilçeyi geleceğe bırakabilmektir. Bu bağlamda yeni park alanları açıyor, mevcut parkları peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuştururken, ağaçlandırma ve çiçek dikimine önem veriyoruz. Daha yaşanabilir Akçaabat ve daha temiz bir çevre için çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz’ dedi.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11