"15 Temmuz'u da , yapılan hainliği de asla unutturmayacağız"

"15 Temmuz'u da , yapılan hainliği de asla unutturmayacağız"


15 Temmuz 2016, her bir Türk vatandaşı için; ülkemize kara bir sayfa yazma amacında olan hain bir girişimi milletçe boşa çıkardığımız, özgürlüğü, vatan sevgisini, demokrasiyi ve ülke onurunu her şeyin üzerinde tuttuğumuzun bir tezahürü olarak ortaya koyduğumuz mücadelenin şanlı tarihidir.

Demokrasi katili hainlere yaşlı, genç, kadın, erkek herkesin büyük bir öfke ile karşı durduğu o karanlık gecede milletimiz, tüm dünyaya bir kez daha demokrasi tutkusunu göstermiş, birlik beraberlik dersi vermiştir.
Bizler de MÜSİAD olarak, darbe girişiminin hemen ardından tepkimizi ortaya koyduk.
Bulunduğumuz yurt içi ve yurt dışındaki her bir noktada milletimizin karşı karşıya kaldığı hainliği anlattık. Haksızlığın, kumpasın ve yıkıcı planların iç yüzünü nefesimiz yettiğince ifade ettik, dünyada bu yönde kamuoyu oluşturmak adına var gücümüzle çalıştık.

15 Temmuz’u da Yapılan Hainliği de Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Türk halkının, 15 Temmuz gecesi ortaya koyduğu güçlü demokrasi mücadelesi, dillendirilmese dahi, biliyoruz ki tüm dünyanın gıpta ettiği, örnek aldığı bir beraberlik örneği olarak tarihin sayfalarına işlenmiştir.

Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere devletin çeşitli kademelerinde kümelenen FETÖ mensupları, devletimizin titizlikle yürüttüğü operasyonlar neticesinde tasfiye edilmektedir. Devletimizin bu alandaki mücadelesinin, ilk günden itibaren hiçbir şekilde sekteye uğramadan kararlılıkla sürdüğüne tanıklık ediyoruz.

Allah bizlere, bu cennet vatanımıza bir daha, kirli eller tarafından organize edilen böylesine hain girişimler, hazin günler, geceler yaşatmasın. Bizler, o gece yaşanan zulmü de hain darbe girişimini de unutmayacağız, unutturmayacağız. 

Bu vesileyle, 15 Temmuz’da canını ortaya koyarak alanlara çıkan ve vatan müdafaasında bulunan şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, o gecenin hazin izlerini ömür boyu bedenlerinde taşıyacak olan gazilerimize ve bir an bile düşünmeden, hiçbir bahanenin ardına sığınmadan vatanı için sokaklara çıkan her bir kardeşimize şükranlarımı sunuyorum. 

Milletimizin yazmış olduğu destanın yıldönümünde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müzü tebrik ediyorum.
 
ZAFER OFLUOĞLU
MÜSİAD Trabzon Şb.Bşk.

Kürşat Emiroğlu

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11