ZERE YAYLASI ŞENLENDİ

ZERE YAYLASI ŞENLENDİ
“Kültür ve Turizm Bakanlığımızın maddi katkıları, Tonya Belediyemizin destekleriyle 13. Gerçekleştirmekte olduğumuz Tonya Zere Yaylası Karabdal Şenliği, birlik beraberlik günümüze hoş geldiniz.  Yaylamızın çevresini kaplayan ormanıyla, içinde akan deresiyle ve binlerce kişiye sunduğu doğal piknik alanıyla misafirlere kendisini hayran bırakmaktadır.  Bu doğa harikası Yaylamızı koruyalım” dedi.  
Tonya İlçemizin Kurtuluşu Turizmdir Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel ise,  “Bugün 13. gerçekleştirilen Zere Yayla Şenliği’nin daim olmasını, birlik beraberliğimiz için, kardeşliğimiz için dayanışmamız için hayırla vesile olmasını diliyorum. Ülkemizin dört bir tarafındaki tüm vatandaşlarımızı böylesine güzel, tam bir doğa cenneti olan yaylalarımızı görmeye davet ediyorum.  
Karadeniz Bölgesi’nin her tarafı güzeldir. Ancak Tonya’mız bir başka güzeldir, Tonya ilçemizin kurtuluşu turizmdir” dedi.daha sonra Zere Yayla şenliğinde ağalık yarışması yapıldı ve Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel yayla ağası seçildi. Gün boyu devam eden şenlikte Karadeniz Bölgesi’nin sevilen sanatçıları Emine Çilingir, Hayri Yaşar Karagülle, İsmail Cumhur ve Özkan Pekin sahne olarak yaylacılara eğlenceli saatler yaşattılar. 
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11