Yomra için yapılmayanı yapacağız

Yomra için yapılmayanı yapacağız

Yomra Belediye Başkanlığına makam sahibi olmak ya da herhangi bir siyasi ideolojiye sahip çıkmak için talip olmadığını belirten İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, “Bu zamana kadar hiç kimse Yomra için bu ülkenin Cumhurbaşkanının kapısını çalıp talepte bulunmadı. Bunu biz yapacağız” dedi.  YOMRA Belediye Başkanlığına makam sahibi olmak ya da herhangi bir siyasi ideolojiye sahip çıkmak için talip olmadığını belirten İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, “Bu zamana kadar hiç kimse Yomra için bu ülkenin Cumhurbaşkanının kapısını çalıp talepte bulunmadı. Bunu biz yapacağız” dedi.

BEN HERHANGİ BİR SİYASİ PARTİNİN ADAYI DEĞİLİM

Yomra Belediye Başkanlığına makam sahibi olmak ya da herhangi bir siyasi ideolojiye sahip çıkmak için talip olmadığını kaydeden Bıyık, “Yomralılar istedi ben aday oldum. Ben muhalefetin adayı değilim, herhangi bir siyasi partinin adayı değilim. Ben tüm Yomra’nın adayıyım. Allah’ın verdiği ömrü, Allah’ın verdiği imkânı Yomra’ya hakkı olan hizmetleri getirerek geçirmek istiyorum. Yomra’yı modern bir şehir yapmak istiyorum. Bu zamana kadar hiç kimse Yomra için bu ülkenin Cumhurbaşkanının kapısını çalıp talepte bulunmadı. Yomra adına hiç kimse Sayın Cumhurbaşkanının önüne bir proje koymadı. Bunu biz yapacağız.” diye konuştu.

YOMRA İÇİN KAPIYI ÇALACAĞIZ

Yomra için çalınmadık kapı bırakmayacaklarını belirten Bıyık “Bu ülkenin Cumhurbaşkanı var, bu şehrin kabinede dört tane bakanı var. Gidip Yomra’ya yatırım isteyen oldu mu bu zamana kadar? Olmadı. Biz Yomra için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Bu bir yerel seçimdir. Devlet başkanı seçmeyeceğiz. Belediye başkanlarını seçeceğiz. 31 Mart’ta pek çok yerde belediye başkanları değişecektir ama Cumhurbaşkanlığı hükümeti, yerel seçimin hangi ilçede sonucu ne olursa olun görevine devam edecek. Öyleyse bir belediye başkanın görevi Sayın Cumhurbaşkanının, bakanların kapısını çalmaktır. Yomra için bu zamana kadar bu yapılmamıştır. Bunu en güzel şekilde başaracağız” diye konuştu.   

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11