Yomra başaracak

Yomra başaracak

İYİ PARTi Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, Çalışmaların durmadan devam ettiğini belirtti. Bıyık “Tüm Yomralılara hizmet için adayım. Adam kayırmacılık, ötekileştirme ve adaletsizlik bizim olduğumuz yerde olmayacak. Size söz veriyorum, birlikte başaracağız.” dedi.

Ocak ayı ile birlikte saha çalışmalarına hız veren İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, Yomra’nın mahallelerini arşınlamayı sürdürüyor. Tandırlı, Kılıçlı ve Çamlıyurt mahalleleriniz ziyaret eden Bıyık “Tüm Yomralılara hizmet için adayım. Adam kayırmacılık, ötekileştirme ve adaletsizlik bizim olduğumuz yerde olmayacak.” dedi.

ADAM KAYIRMA BİZİM OLDUĞUMUZ YERDE OLMAYACAK

Sahada uzun süredir aktif olarak çalışmalarını sürdüren Bıyık, ocak ayı ile birlikte çalışmalarına hız verdi. Tandırlı, Kılıçlı ve Çamlıyurt mahallelerini ziyaret eden Bıyık, vatandaşlarla ve esnafla sohbet etti. Bıyık “Havanın en soğuğunda bile vatandaşın içimizi ısıtan sevgileri bizi mutlu ediyor.” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde İlçe Yönetim Kurulunda toplantı gerçekleştiren Bıyık,  yapılan çalışmaları geleceğe dair planları değerlendirdiklerini söyledi. Çalışmaların durmadan devam ettiğini kaydeden Bıyık “Tüm Yomralılara hizmet için adayım. Adam kayırmacılık, ötekileştirme ve adaletsizlik bizim olduğumuz yerde olmayacak. Size söz veriyorum, birlikte başaracağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner342

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner332

banner317

banner333

banner11