YENİ OKULA YENİ KÜTÜPHANE

Trabzon’un Sürmene ilçesinde yeni yapılan Şehit kaymakam Muhammet Fatih Safitürk İlk Öğretim okuluna birinci sınıf Kütüphane.

YENİ OKULA YENİ KÜTÜPHANE
Kaplan Ailesi tarafından yapılan kütüphane birçok etkinliği içerisinde barındırıyor. Kaplan ailesi tarafından yapılan kütüphanede kitap okumanın yanı sıra zeka oyunları köşesi de bulunmakta. Yeni açılan kütüphanenin fiziki donanımı Kaplan ailesi tarafından yaptırılırken içerik olarak kitap ve kırtasiye malzemeleri Nuhoğlu vakfı tarafından karşılandı.
 
 Ayrıca Kaplan ailesi okul öğretmenlerinin daha rahat çalışmaları için öğretmenler odasının da yenileyerek modern hale getirilmesi için çalışmalar yaptı. Okulun üçüncü katında yapılan kütüphanenin açılışını Sürmene belediye başkanı Rahmi Üstün,Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Sürmene Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Revi ,İdari Amirler ,siyasi parti temsilcileri ve kaplan Ailesi temsilcileri katıldılar. 
 
   Okul aile birliği başkanı Sadettin Demirci Tarafından organize edilen Kütüphane ve öğretmenler odası yenileme çalışması okul başarısını daha da artırması bekleniyor. 
 
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner317

banner11