Vali Ustaoğlu’ndan 112 Acil Çağrı Merkezi, GAMER ve Özel Eğitim İş Merkezi’ne Ziyaret

Vali Ustaoğlu’ndan 112 Acil Çağrı Merkezi, GAMER ve Özel Eğitim İş Merkezi’ne Ziyaret

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Yomra İlçesinde inşaatı devam eden 112 Acil Çağrı Merkezi ve Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Vali Ustaoğlu Yomra ilçesi Çınarlı mahallesinde yapımı süren, 112 Acil Çağrı Merkezi ile Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER) hizmet binasında incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

Acil Çağrı Merkezi ile GAMER’in 24 saat esasına göre çalıştığını ifade eden Vali Ustaoğlu “Valiliğimizce il genelinde hizmet veren tüm kurumlarımız Acil Çağrıları çağrı merkezinde acil yardım hizmeti sunan kurumlara yönlendirerek kurumlar arasında işbirliğini ve koordinasyonun daha hızlı ve etkin sağlayacaklar. Güvenli ülke güvenli toplum için etkin koordinasyon vizyonuyla hareket eden Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezimiz (GAMER) de acil durumlarda güvenlik hizmetlerinin etkin biçimde yürütülmesini amaçlıyor.” şeklinde konuştu.

Vali Ustaoğlu daha sonra Vilayetler Birliği Özel Eğitim İş Merkezi’ni ziyaret ederek burada özel eğitim gören çocuklarla yakından ilgilendi, yetkililerle toplantı yaparak eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner11